درباره ما


تاریخچه:

فروشگاه چوب لباسی فعالیت خود را در حوزه خرید، فروش و بازرگانی عمده و خورده پوشاک در سال ۱۳۹۰ با افتتاح شعب فروشگاه در خیابان فرشته تهران و همچنین خیابان خیام مشهد آغاز نمود. پس از دو سال با ایجاد بسترهای سخت افزاری ونرم افزاری به عنوان نمایندگی فروش آنلاین برندهای معتبر ترک در ایران با سر فصلهای کالایی پوشاک ،کیف و کفش ،لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی ،لوازم اتاق خواب ولوازم آرایشی و بهداشتی تاسیس وآغاز به کار نموده است.

فعالیت ها:

با توجه به پیشرفت صنعت مد و فشن در ترکیه و حتی برگزاری فشن شوهای ایتالیایی در شهرهایی مانند آنتالیا و پیشرفت صنعت تولید پوشاک، لباس، کیف، کفش و ... جنس های ساخت این کشور دارای طرفداران خود است . همسایگی کشور ترکیه به ایران و سهولت سفر به این کشور در مقایسه با دیگر کشورها باعث شده است تا این علاقه مندی در میان ایرانیان نیز ریشه بدواند و برندهای مطرح ترک در بین ایرانیان کاملا شناخته شده باشد. این علاقه مندی به معنای نفی استفاده از اجناس ایرانی نیست و تاکید بر ارائه جنس با کیفیت وطنی جزئی از دلبستگی های ما و هر ایرانی است.که البته فروش آنلاین پوشاک ایرانی بصورت بسیار گسترده از اهداف این مجموعه می باشد که زیر ساخت های اصلی آن نیز بنا گردیده است.

این مجموعه با داشتن دفاتری در کشور ترکیه و ایران ضمن دسترسی آسان به تامین کنندگان کالا، سعی می کند با قیمتی مناسب کالاها را به ایرانیان عزیز ارائه نماید. حمل و نقل کالا از مبادی رسمی جمهوری اسلامی ایران، قطعا هزینه های گمرکی مضاعفی را به ما تحمیل می نماید اما دسترسی به تامین کنندگان اصلی باعث می شود تا در مجموع، کار با کیفیت و قیمت مناسبی به مشتریان ارائه گردد. 

شرکت با نام Hanger International Diş Ticaret بطور رسمی در اتاق بازرگانی و تجارت استانبول ترکیه به ثبت رسیده است؛ و با سرعت در حال رفع موانع تجارت گسترده کالاهای با کیفیت با ایران می باشد. در سال ۱۳۹۶ نیز با دریافت کلیه مجوزها اقدام به اخذ نمایندگی از برندهای معتبر و با کیفیت مبلمان  و لوازم منزل از ترکیه نموده است. روشی که برای خرده فروشی کالای خارجی انتخاب شده به این صورت هست که مصرف کننده نهایی کالای مورد نظر را قبل از واردات سفارش می دهد؛ که این روش باعث صرفه جویی در خروج ارز و همچنین حذف کلیه واسطه ها  که خود باعث بالا رفتن قیمت نهایی کالاست، می باشد. 

امیر شریفیان متخصص کسب وکارهای اینترنتی و فروش کالا در آمازون